Grup HepsiEn Süper GrupHepsi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN GÜZEL, EN POPÜLER HEPSİ FAN

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hepsinin makyaj hakkında düşündükleri

YazarMesaj
_cemrem_
Grup Hepsi Fan
Grup Hepsi Fan
_cemrem_

Karma Puan : 19

Hepsinin makyaj hakkında düşündükleri Empty
MesajKonu: Hepsinin makyaj hakkında düşündükleri   Hepsinin makyaj hakkında düşündükleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 2:51 pm

Belki sizlere klasik gelebilir ama bu düşünceleri beni biraz şaşırttı ve altını çizmek istedim...bir reportajda hepsi kızlarına şöyle bi soru yöneltiliyor

soru
Mesela bugün makyajlarınızı siz mi yaptınız? Siz mi yaparsınız? Makyaj eğitimi aldınız mı? ( )

Cemre: Ben istesem makyajı düzgün şekilde yaparım ama artık saç ve makyaj yaptırmak istemiyorum. Hiç hoşuma gitmiyor saç ve makyaj yaptırmak elimde olsa hiç makyajsız şekilde çıkıcam rahat rahat, ama olmuyor yani

Eren: Makyaj eğitimi almadık. Ama artık suratımıza makyözler çok fazla makyaj yapa yapa kendimize en çok yakışanı yavaş yavaş bulmaya başladık. Bir de makyaj nasıl yapılır yavaş yavaş biz de. Ben de bugün kuaföre gitmedim. Zaten saçlarım normal, yani makyajı da kendim yaptım. Birde sürekli kuaföre gidip makyaj yaptırmak... hani gerek yok diye düşünüyorum.

Yasemin: Ben bugün kuaföre gitmedim. Kendi kendime yaptım her şeyi. Saçıma da fazla şey yapmıyorum artık... konserlere çıkarken bazen kendim yapıyorum, daha kolay ve daha pratik. Doğallıktan yana daha çok yakışıyor açıkçası bana kendi halinde bırakmak. Makyajımı da kendim yaptım. Bugün aslında Erenle biz gitmedik kuaföre üşendik. Biz kendimiz yaptık.

Gülçin: Bu arada ya şey; biz hep beraber küçüklüğümüzden beri, sahneye çıktığımız için, kendi makyajlarımızı ve sahne makyajımızı kendimiz yapmak zorunda kalıyorduk. Bu sahne makyajı başka bir şey ama, ben öyle bir şey ki bazen özellikle rimel sürerken batırıyorum ve kendim yapmamayı tercih ediyorum o yüzden; ben de bugün kalkıp kuaföre gittim yani. (gülüşmeler)

AlıntıdıRR

Hepsinin makyaj hakkında düşündükleri
1 sayfadaki 1 sayfası