Grup HepsiEn Süper GrupHepsi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN GÜZEL, EN POPÜLER HEPSİ FAN

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gülçin gruptan oyrılmıyooooo :D

2 posters
YazarMesaj
erenci_betül
Yeni Üye
Yeni Üye
erenci_betül

Gülçin gruptan oyrılmıyooooo :D Empty
MesajKonu: Gülçin gruptan oyrılmıyooooo :D   Gülçin gruptan oyrılmıyooooo :D Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 12:15 pm

O gün izin günümdü. Bir telefon geldi; “Pınar, Hepsi grubundan Gülçin evlenmiş. Dubai’ye yerleşmiş”. “Yok daha neler” dedim arayan arkadaşıma. Ertesi gün sabah işe gelip, bilgisayarımı açtığımda baktım ki mail üstüne mail gelmiş. “Pınar Abla, Hepsi grubu dağılıyor mu?”, “Pınar Abla, Gülçin gruptan ayrıldı mı?” Maşallah tüm okurlarımız cin gibi, uçan kuştan haberleri var. Şok ettiniz beni, bravo!

Ben de mesleğim gereği hemen harekete geçtim ve biraz araştırmadan sonra da birkaç bilgi edindim. Öncelikle grupla ilgili olumsuz düşüncelerinizden acilen kurtulun. “Gülçin evlendi” söylentileri son sürat yayılmış durumda. Ama ortada böyle bir şey yok arkadaşlar. Sadece Gülçin aşık ve aşık olduğu genç de Dubai’de bir şirketin pazarlama müdürlüğünü yapan bir Türk. Bu yaz evlenmeyi planlayan Gülçin; “Acaba Dubai’de yaşayabilir miyim” diye deneme maksatlı olarak Dubai’ye gitmiş durumda.

Hatırlarsanız grupla yaptığım son röportajda; “Aşk senin için ne ifade ediyor” sorusuna; “Erkek arkadaşımı ve şu an yaşadığım şeyi ifade ediyor” cevabını vermişti Gülçin. Çok mutlu ve heyecanlı olduğu da gözlerinden okunuyordu. İçinizde Gülçin’e kızgın olanlar var, “Gülçin çıkmayacaksa konserleri iptal etsinler” diyenler var.

Arkadaşlar Hepsi grubunu oluşturan bu kızlar hepimiz gibi etten, kemikten insanlar… Çocukluğumuzda oynadığımız Barbie bebekler gibi değiller. Onların da üzülmeleri, kırılmaları, aşık olmaları çok normal değil mi sizce? Bence sevdiğiniz bu kızların mutluluklarını, başarılarını destekleyin.

Ben ilk çıktıkları günden bu yana röportaj yaptığım ve sevdiğim Hepsi kızlarının en sessiz ve utangaçları olan Gülçin’e mutluluklar diliyorum. Keşke Dubai’de değil de gözümüzün önünde olsa ama aşk böyle bir şey işte. İnsana neler yaptırıyor!
_cemrem_
Grup Hepsi Fan
Grup Hepsi Fan
_cemrem_

Karma Puan : 19

Gülçin gruptan oyrılmıyooooo :D Empty
MesajKonu: Geri: Gülçin gruptan oyrılmıyooooo :D   Gülçin gruptan oyrılmıyooooo :D Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 2:07 pm

saol canım tongue

Gülçin gruptan oyrılmıyooooo :D
1 sayfadaki 1 sayfası